Oké,szerintem érdemes lesz az elején kezdenem. A szüleim elváltak,mikor én három éves voltam. Anyunál laktam mostanáig,de úgy érzem el kell költöznöm anyutól. Pár éve össze jött egy Chad nevű pasassal,aki rendes kedves,megértő meg minden..Szóval tökéletes anyu számára. Chad-del csak egy baj van. Szenvedélye az utazás. Az álma az,hogy körbeutazza egyszer az egész világot. Ezzel így önmagában nincs semmi baj. Csak,az,hogy én nem magyon szeretek utazni. Azaz régebben szerettem anyuval kettesben,de amikor Chad-del megyünk nyaralni az más. Ő több órás repülőutakra visz minket,anyuval beszélget,és néha úgy érzem,hogy én oda nem kellek.Én vagyok a "harmadik kerék". Meg itt Bostonban nem is jó a suli,nem szeretek itt. Ezért úgy döntöttem,hogy elköltözöm apámhoz,New Yorkba.Valahogy úgy érzem,hogy ott nekem sokkal jobb lenne.Szereznék barátokat,szabad lennék,anyu és Chad meg utazgathatna nyugottan. Tehát elköltöztem apámhoz New Yorkba.Apámról tudni kell,hogy elég gazdag,sikeres.Jó nagy háza van.
A New Yorkba vezető úton végig tervezgettem miket fogok majd csinálni,hány barátot szerzek stb...De amikor megérkeztem apuhoz,becsapott egy villám az életembe. Mikor beléptem a nappaliba ott állt két nő,akik jó benyomást akartak tenni,ezért vigyorogtak,mint az őrültek.
-Kicsim-kezde apa-hadd mutassam be neked Brendát és Ginát.Brenda a házvezetőnő,Gina pedig a nevelőnőd.
-A nevelőnőm??
-Tudom kicsim,de nekem nagyon fontos a nevelésed,és az oktatásod.Ellentétben anyáddal,akinek ez cseppet sem volt elkötelezett szándéka.
-Figyelj,rám ne úgy tekints,mint egy bébisziterre.Nézz úgy rám,mint egy barátnőre.Velem beszélgethetsz ha bármi gondod van-lépett oda hozzám Gina.
Erre én csak bólogattam meg mosolyogtam. Elvégre erre mit reagál ilyenkor egy ember?
A "bemutatkozósdi" után,apu felküldött a szobámba,hogy pakoljam ki a cuccaimat. Ezután odaszólt Brendának,hogy készítsen nekem egy szendvicset,mert bizonyára nagyon megéheztem.A pakolás igyekeztem gyorsan megcsinálni,mert az Gina rögtön ugrott,hogy segít kirakodni,mert úgy tuti hamar végzünk,és akkor elvisz engem vásárolni.De én erre egy "nekem is menni fog" kijelentéssel leráztam magamról. Gina nagyon tapad,ami idegesít,meg próbál velem a "tinik nyelvén" beszélgetni.Mondjuk ezt sem bírom Ginában. Mindegy valahogyan csak megbarátkozom vele.